Ju jeni këtu: SHTËPI » MARKETING » Materiali » Kanavacë » Këpucë pune sigurie për meshkuj ulliri 2207

KATEGORIA E PRODUKTEVE

Këpucë pune ulliri për meshkuj sigurie 2207

Të pajisura me veshje luksoze, këto çizme pune të papërshkueshme nga uji i mbajnë këmbët të thata në mjediset më të vështira, duke i bërë ballë shiut, borës, borës në terrenet më të vështira, ndërsa i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe komode.
 • 2207

 • Milforce

 • Këpucë pune 

 • 38-48 

 • Ulliri 

 • Nr 

 • Çizme në mes të viçit 

 • Pambuk kanavacë 

 • 100% pambuk 

 • PU 

 • Gome 

 • Burra Gra 

 • 500 

Disponueshmëria:
Sasia:

përshkrim i produktit

milforce-produkt-banderolë-1


EMRI ARTIKUJ

Këpucë pune ulliri për meshkuj sigurie 2207

(këpucë pune sigurie/këpucë pune për meshkuj/këpucë pune sigurie ulliri/këpucë pune sigurie/këpucë pune për meshkuj/këpucë pune ulliri/këpucë pune në modë/këpucë pune në modë sigurie/këpucë pune në modë për meshkuj/këpucë pune në modë ulliri)

PËRMBLEDHJE


Të pajisura me veshje luksoze, këto çizme pune të papërshkueshme nga uji i mbajnë këmbët të thata në mjediset më të vështira, duke i bërë ballë shiut, borës, borës në terrenet më të vështira, ndërsa i mbajnë këmbët tuaja të freskëta dhe komode. 


OEM&ODM

Ekipi profesional i projektimit

Zgjidhje e synuar e tregut

Zgjedhje të shumta materiale


E sipërme Rreshtim Shtrati i këmbëve E vetme Ndërtimi

Lëkurë lope me kokërr të lartë

Rrjetë me frymëmarrje

PU

Gome

Vit i mirë 

Lëkurë lope me kokërr të plotë Lëkurë lope  EVA EVA + Gome Çimentimi
Lëkurë lope e stampuar Lëkura e deleve  Lëkurë Lëkurë Vullkanizimi
Lëkurë kamoshi lope Pëlhurë najloni
Lëkurë+Gumë Injeksion PVC
Lëkurë lope e lyer PU lëkure 
Taban lëkure me shpuese
Lëkurë lope 100% pambuk
PU
Lëkura e butë e deleve Kanberra


Pëlhurë najloniKanavacëPoliestërPambukPër detaje, ju lutemi na kontaktoni

SHPALLJA E PRODUKTIT

2207 后饰-3 milforce këpucë pune ushtarake2207 后饰-4 milforce këpucë pune ushtarake2207 后饰-7 milforce këpucë pune ushtarake2207 后饰-8 milforce këpucë pune ushtarake2207 后饰-5 milforce këpucë pune ushtarake

PAKETIMI

milforce-produkt-paketim

TRANSPORTI DHE PAGESA
milforce-produkt-pagesa dhe transporti
KOMPANIA E INFORMACIONIT


milforce-informacionet e kompanisë-1

Milforce Equipment Co, Ltd.është një furnizues i cilësisë premium të çizmeve ushtarake, duke u shërbyer klientëve në më shumë se 38 vende në mbarë botën, duke përfshirë Evropën, Amerikën, Afrikën, Lindjen e Mesme, etj.E themeluar në vitin 1984, Milforce ka fituar një vlerësim të gjerë për produktet e saj me cilësi të lartë, proceset e përparuara të prodhimit dhe inovacionet më të fundit.


Ne krenohemi me gamën e gjerë të çizmeve për qëllime ushtarake për burra që ofrojmë, e cila përfshin çizme ushtarake, çizme luftarake, çizme shkretëtirë, çizme taktike, çizme policie etj.Në Milforce, ne jemi të përkushtuar të ofrojmë shërbimin më të lartë ndaj klientit, çmime konkurruese, dorëzim në kohë dhe një ofertë produktive gjithëpërfshirëse me cilësi të lartë. 


Kënaqësia juaj është qëllimi ynë i biznesit!


FAQ

Pyetje: A jeni prodhues? 

Përgjigje: Ne jemi një prodhues profesionist i specializuar në prodhimin e çizmeve ushtarake.Ne furnizojmë çizme për tregtarët me shumicë dhe tregtarë nga vende të ndryshme. 


Pyetje: A mund të bëni OEM?  

A: Po, mundemi.Ne mund të bëjmë OEM & ODM për të gjithë klientët me vepra arti të personalizuara të formatit PDF ose AI.  


Pyetje: Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?  

Përgjigje: Cilësia është prioritet!Ne i kushtojmë gjithmonë një rëndësi të madhe kontrollit të cilësisë nga fillimi deri në fund: 

 1) Së pari, ne kemi departament të specializuar QC për të kontrolluar cilësinë, dhe ne gjithashtu pranojmë qeverinë e tretë zyrtare për të inspektuar ngarkesat përpara dorëzimit. 

 2) Së dyti, ne kemi të gjitha të dhënat e detajuara për produktet jokonformiteti, atëherë do të bëjmë një përmbledhje sipas këtyre të dhënave, për të shmangur përsëritjen.  

3) Së treti, ne respektojmë kodet përkatëse të sjelljes dhe ligjet nga qeveria në mjedis, aspektet e të drejtave të njeriut si mos puna e fëmijëve, puna e të burgosurve etj. 


 Pyetje: Si mund të marr mostra? 

 Përgjigje: Ne vlerësohemi që klientët e rinj paguajnë për tarifën e shprehur për mostrat dhe kjo tarifë do të zbritet pasi të lëshohen porositë.Tel: 0514-85596421

Celular: 0086-138-52701151

Personi kontaktues: Nancy

E-mail: sales@milforce.cn
E mëparshme: 
Tjetër: 
Prodhuesit e çizmeve ushtarake profesionale —— Që nga viti 1984
E drejta e autorit ©   2023 Milforce Equipment Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbeshtetur nga leadong.com Harta e faqes. Politika e privatësisë

Na ndiq