Mirë se vini në Milforce Equipment Co., Ltd!
 Email: ssy011@milforce.cn      Tel: + 86-13852701151

Na ndiq

furnizuesi me zgjidhje me një ndalesë të çizmeve ushtarake
Lexo më shumë
Çizme ushtarake Zgjidhje me një ndalesë
që nga viti 1984

PËR NE

Kënaqësia juaj është qëllimi ynë i biznesit!

Milforce Equipment Co., Ltd. është një furnizues i cilësisë premium të çizmeve ushtarake, duke u shërbyer klientëve në mbarë botën, duke përfshirë Evropën, Amerikën e Veriut dhe Rusinë.E themeluar në vitin 1984, Milforce ka fituar një vlerësim të gjerë për produktet e saj me cilësi të lartë, proceset e përparuara të prodhimit dhe inovacionet më të fundit.

PRODUKTET DHE ZGJIDHJET

Si lojtari kryesor në industri, kategoritë e produkteve të Milforce janë të pasura dhe gjithëpërfshirëse.
Çizmet e shkretëtirës
Qëndrueshmëri e shkëlqyeshme, performancë e mirë, material që merr frymë, fort kundër mjedisit të pyjeve të shiut.
 
Çizme taktike
Ndërtim me cilësi të lartë, peshë të lehtë, veshje të rehatshme dhe dizajn të bukur.Është padyshim zgjedhja më e mirë për luftëtarët, ushtarët, luftëtarët e kështu me radhë.
Çizme që jeton në xhungël
E shpejtë për t'u veshur dhe hequr, sobë e jashtme prej gome, rezistente ndaj konsumit, nuk rrëshqet, model me funksion vetëpastrimi.
 
Çizme luftarake
Projektuar për të siguruar një kombinim të kapjes, stabilitetit të kyçit të këmbës dhe mbrojtjes së këmbës të përshtatshme për një mjedis të ashpër .

SHERBIM I PERSONALIZUAR

Mirë se vini urdhra OEM/ODM.Ne kemi pajisje të avancuara të prodhimit për të gjitha produktet e kategorive tona.Ne mund të vendosim logon tuaj në modelin tonë të shitjes së nxehtë ose t'ju ndihmojmë të prodhoni porosi kur takoni probleme të vështira.Ne ndihmojmë klientët tanë të vlefshëm për të hartuar dhe zhvilluar produktet e tyre.Ne i prodhojmë produktet e klientit tonë me sigurimin e cilësisë, saktësinë e dorëzimit dhe efektivitetin e kostos.

Dizajn

Prodhimi i mykut

Mostra

Prodhim ne mase

SHOWROOM DIGJITAL

Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth aftësive tona prodhuese, mund të klikoni mbi avatarin në skenë, ose të pranoni ftesën time!

KOMPETENCA BAZË MILFORCE

EKSPOZITA DHE NGJARJE

Çizmet më të mira të punës me tre gishta çeliku për fasciitin e shputës
Nëse puna juaj kërkon që ju të punoni ndërrime të vështira në një mjedis të pasigurt për orë të gjata çdo ditë dhe pa një çizme mjaftueshëm të sigurt për të mbrojtur këmbët tuaja, shanset janë që të zhvilloni një gjendje shumë të pakëndshme të quajtur fasciiti shputar.
10.02.2020
Çfarë duhet të kem parasysh përpara se të blej çizme ushtarake?
A keni dashur gjithmonë një palë çizme luftarake ushtarake të cilësisë së lartë, por nuk dini ku të filloni të kërkoni? Ndoshta e dini se çfarë kanë çizmet, por thjesht nuk keni kohë të shfletoni vetë komentet në internet.
11.01.2020
Çfarë duhet të kem parasysh përpara se të blej çizme ushtarake?
A keni dashur gjithmonë një palë çizme luftarake ushtarake të cilësisë së lartë, por nuk dini ku të filloni të kërkoni? Ndoshta e dini se çfarë kanë çizmet, por thjesht nuk keni kohë të shfletoni vetë komentet në internet.
04.01.2020
Çfarë përdorimi i çizmeve të ndryshme ushtarake në mjedise të ndryshme?
Çizmet ushtarake janë shumë të çuditshme për të gjithë dhe ato përfaqësohen pothuajse në çdo serial televiziv.Pra, pse ushtarët ushtarakë duhet të veshin çizme ushtarake?Cila eshte arsyeja?
21.12.2019
tre çizmet më të mira të punës prej çeliku për fasciitis.jpg
10 shkurt, 2020
Çizmet më të mira të punës me tre gishta çeliku për fasciitin e shputës
Nëse puna juaj kërkon që ju të punoni turne të vështira në një mjedis të pasigurt për orë të gjata çdo ditë dhe pa një çizme mjaftueshëm të sigurt për të mbrojtur këmbët tuaja, shanset janë që të zhvilloni një gjendje shumë të pakëndshme të quajtur fasciiti shputar.
Lexo më shumë
Çfarë duhet të marr parasysh përpara se të blej çizme ushtarake②.jpeg
11 janar, 2020
Çfarë duhet të kem parasysh përpara se të blej çizme ushtarake?
A keni dashur gjithmonë një palë çizme luftarake ushtarake të cilësisë së lartë, por nuk dini ku të filloni të kërkoni? Ndoshta e dini se çfarë kanë çizmet, por thjesht nuk keni kohë të shfletoni vetë komentet në internet.
Lexo më shumë
Çfarë duhet të marr parasysh përpara se të blej çizme ushtarake①.jpg
04 janar, 2020
Çfarë duhet të kem parasysh përpara se të blej çizme ushtarake?
A keni dashur gjithmonë një palë çizme luftarake ushtarake të cilësisë së lartë, por nuk dini ku të filloni të kërkoni? Ndoshta e dini se çfarë kanë çizmet, por thjesht nuk keni kohë të shfletoni vetë komentet në internet.
Lexo më shumë
çfarë përdorimi i çizmeve të ndryshme ushtarake në mjedise të ndryshme.jpg
21 dhjetor, 2019
Çfarë përdorimi i çizmeve të ndryshme ushtarake në mjedise të ndryshme?
Çizmet ushtarake janë shumë të çuditshme për të gjithë dhe ato përfaqësohen pothuajse në çdo serial televiziv.Pra, pse ushtarët ushtarakë duhet të veshin çizme ushtarake?Cila eshte arsyeja?
Lexo më shumë
Ekspozita MILIPOL PARIS 2019-logo.jpg
27 nëntor, 2019
2019 Milipol Paris MILFORCE
2019 Milipol Paris MILFORCEMilipol Paris është ngjarja kryesore kushtuar sigurisë së atdheut.Edicioni i 21-të do të mbahet në datat 19-22 nëntor 2019 në qendrën e ekspozitës Paris-Nord Villepinte.
Lexo më shumë
iacp_conf_logo_2019.jpg
30 tetor, 2019
2019 IACP MILFORCE
Që nga viti 1893, IACP ka formuar profesionin e zbatimit të ligjit.Konferenca dhe Ekspozita Vjetore e IACP ka qenë themeli, duke u ofruar udhëheqësve strategji, teknika dhe burime të reja që u nevojiten për të lundruar me sukses në mjedisin policor në zhvillim.
Lexo më shumë
2019 IWA LOGO.jpg
28 mars, 2019
2018 IWA MILFORC9
2019-03.9-12 2018 Ekspozita IWAGjatë 45 viteve të fundit IWA Outdoor Classics është zhvilluar në një panair tregtar lider në botë për gjueti, qitje sportive, pajisje për aktivitete në natyrë dhe për aplikime civile dhe zyrtare të sigurisë.
Lexo më shumë
IDEX-2019-LOGO1.jpg
21 mars, 2019
2019 IDEX MILFORCE
2019 IDEX MILFORCE Ekspozita dhe konferenca ndërkombëtare e mbrojtjes (IDEX) është ekspozita më e rëndësishme strategjike e mbrojtjes me tri shërbime në botë.
Lexo më shumë

NA KONTAKTONI

 E-mail: ssy011@milforce.cn
 Telefon: +86 18252752891 ose +86 13852701151
  Personi kontaktues: Nancy  
 Tel: +86-514-8795-9343
 Shtoni: Nr. 234, rruga West KaiFa, Qyteti Yangzhou, Jiangsu, Kinë.
Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni, ne do t'ju kontaktojmë brenda 24 orëve.
SHTËPI
Prodhuesit e çizmeve profesionale ushtarake —— Që nga viti 1984
E drejta e autorit ©   2023 Milforce Equipment Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbeshtetur nga leadong.com Harta e faqes. Politika e privatësisë

Na ndiq