Mirë se vini në Milforce Equipment Co., Ltd!
 Email: ssy011@milforce.cn      Tel: + 86-13852701151

Na ndiq

Ju jeni këtu: SHTËPI » MARKETINGU » Afrika » MILFORCE Këpucë lëkure origjinale të policisë ushtarake të lira me cilësi të lartë

MARKETINGU

MILFORCE Këpucë lëkure origjinale të policisë ushtarake të lira me cilësi të lartë

Emri i markës: MILFORCE Sezoni: Vjeshtë, Pranverë, Verë, Dimër Shtesa
e jashtme Materiali: Materiali i veshjes me gomë: LËKURË GJINORE
Lloji i modelit: Materiali i sipërm i ngurtë: Lëkurë origjinale
Lloji: Gjysma e çizmeve SHANGA E MADHËSISË: 39-46
MOQ: 500 CIFTE/TAJTA PAGESA: L/C ,
 • 1245

 • milforce

 • Çizme taktike 

 • 40-48 

 • E zezë 

 • po 

 • Çizme deri në kyçin e këmbës 

 • Lëkurë lope me kokërr të plotë 

 • Rrjetë me frymëmarrje dhe antibakteriale 

 • PU 

 • Gome 

 • Burra 

 • 500 

MOQ:
Ju lutem zgjidhni
Disponueshmëria:
Sasia:
Porosia min.: 100 palë

përshkrim i produktit

 1. 1.      Parametrat teknikë


emri

MILFORCE Këpucë lëkure origjinale të policisë ushtarake të lira me cilësi të lartë

ngjyrë

e zezë

Lartësia

6 inç

Madhësia

Meshkujt: 38-48 euro; Femrat: 36-40 euro

SIPER

Lëkurë e plotë origjinale e lopës dhe pëlhurë najloni 1000D

SHPUMI DHE THAMRA

Pllakë termoplastike

SHOLLA

Jastëk anatomik dhe i lëvizshëm

E JASHTME

Gomë rrëshqitëse, rezistente ndaj vajit

RRESHTIM

Pëlhurë rrjetë

ZINJË ANËSORE

zinxhir YKK për punë të rëndë

Detajet e paketimit

Një palë në një kuti të brendshme (çantë polifonike), të paketuara 10 12 palë për kuti kartoni

Kushtet e Tregtisë

FOB,CFR,CIF,FCA,CPT,EXW2. Rekomandoni Produkte


01

3. Profili i Kompanisë


Milforce Equipment Co, Ltd.është një furnizues ari i çizmeve ushtarake i krijuar në vitin 1984 i cili u shërben klientëve nga e gjithë bota si Evropa, Amerika e Veriut, Rusia, etj.Milforce ka fituar reputacion të mirë si një kompani premium e njohur për cilësinë e lartë, procesin e avancuar dhe risitë e ndryshme.Ne krenohemi që jemi në gjendje t'u ofrojmë burrave të ndryshëm çizme ushtarake, duke përfshirë, çizme ombat, çizme desert, çizme taktike, çizme të stilit ushtarak etj.

Milforce ofron një linjë të plotë të çizmeve të stilit ushtarak në një larmi ngjyrash, stilesh dhe materialesh, duke përfshirë lëkurë të plotë, lëkurë lope të ndarë, lëkurë PU, fibra kimike etj.Stafi ynë i shitjeve dhe mbështetjes për R&D janë gjithmonë të gatshëm t'ju ndihmojnë në zgjedhjen e produkteve të duhura për tregun tuaj, si dhe t'ju ofrojnë mostra të produkteve tona për vlerësim.

Në Milforce, ne jemi të përkushtuar të ofrojmë nivelin më të lartë të shërbimit ndaj klientit, çmime konkurruese, shpërndarje në kohë dhe një ofertë produkti të plotë dhe të sofistikuar.Kënaqësia juaj është qëllimi ynë përfundimtar!

4. Fabrika
05

07


5.Paketimi

008

6.Ekspozita dhe Certifikata

08

7. FAQ

 1. 1. A janë prodhues ua?

Ne jemi një prodhues profesionist i specializuar në prodhimin e çizmeve ushtarake.Ne furnizojmë çizme për tregtarët me shumicë dhe tregtarë nga vende të ndryshme.

 1. 2. A mund të bëni OEM?

Po ne mundemi.Ne mund të bëjmë OEM & ODM për të gjithë klientët me vepra arti të personalizuara të formatit PDF ose AI.

 1. 3. Si funksionon fabrika juaj në lidhje me kontrollin e cilësisë?

Cilësia është prioritet!Ne i kushtojmë gjithmonë një rëndësi të madhe kontrollit të cilësisë nga fillimi deri në fund

 1. 1) Së pari, ne kemi departament të specializuar QC për të kontrolluar cilësinë, dhe ne gjithashtu pranojmë qeverinë e tretë zyrtare për të inspektuar ngarkesat përpara dorëzimit.

 2. 2) Së dyti, ne kemi të gjitha të dhënat e detajuara për produktet jokonformiteti, atëherë do të bëjmë një përmbledhje sipas këtyre të dhënave, për të shmangur përsëritjen.

 3. 3) Së treti, ne respektojmë kodet përkatëse të sjelljes dhe ligjet nga qeveria në mjedis, aspektet e të drejtave të njeriut si mos puna e fëmijëve, puna e të burgosurve etj.

 4. 4. Si mund të marr mostra?

Ne vlerësohemi që klientët e rinj paguajnë për tarifën ekspres për mostrat dhe kjo tarifë do të zbritet sapo të lëshohen porositë.


E mëparshme: 
Tjetër: 

LAJME TË LIDHUR

përmbajtja është bosh!

SHTËPI
Prodhuesit e çizmeve profesionale ushtarake —— Që nga viti 1984
E drejta e autorit ©   2023 Milforce Equipment Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.Mbeshtetur nga leadong.com Harta e faqes. Politika e privatësisë

Na ndiq